آیا شما سوالی دارید ؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا به سؤال خود پاسخ دهید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

عنوان سوال شما اینجاست؟

اگر جواب سوال خود را اینجا پیدا نکردید کافیست باشماره 66411666 تماس بگیرید.همکاران ما آماده پاسخگویی به شما و کمک به شما در راه رسیدن به هدفتون هستن.

خرید کتاب از سایت شما چگونه است ؟

کتاب های مورد علاقه و نیازتون رو به سبد خرید اضافه کنید .بعد از طی مراحل خرید درگاه مورد نظرتون رو انتخاب کنید و عملیات پرداخت رو انجام بدید .

کتاب ها چند روزه به دستم میرسه ؟

بستگی به روش انتخابی و تهران و شهرستان بودن شما نحوه ارسال و زمان ارسال متفاوت میباشد.در تهران با پیک موتوری حدود 3 ساعت زمان ارسال طول میکشد.در شهرستان ها پست پیشتاز یک روز تا یک روز و نیم و پست سفارشی بین 5 تا 7 روز کاری طول میکشد تا کتاب به دستتان برسد

امکان مرجوع کردن کتاب وجود دارد؟

انتشارات سروش دانش کتاب ها را از لحاظ شکل ظاهری بررسی میکنید و سپس ارسال را انجام میدهد اما برای رضایت مشتریان تا 10 روز در صورت وجود اشکال چاپی و ناقص بودن کتاب ها نسبت به قبول مرجوعی کتاب ها همکاری کرده و کلیه هزینه های برگشتی کالا و ارسال مجدد کالا را تقبل مینماید.

مولف هستم و قصد چاپ کتاب با شما دارم .از زمان تحویل فایل به شما تا تحویل کتاب توسط شما چه زمانی طول میکشد ؟

درصورتی که کتاب صفحه آرایی شده باشد و نیاز به انجام تغیراتی در صفحات نداشته باشد حدود یک هفته پروسه فیپا و یک هفته پروسه مجوز وزارت ارشاد و حدود یک هفته چاپ کتاب طول میکشد.درصورتی که کتاب نیاز به صفحه آرایی داشت این زمان به آن اضافه میشود.

امکان سرمایه گذاری ناشر بر روی کتابم وجود دارد ؟

بله.برای اینکار شما بخضی از کتاب را برای ما ارسال میکنید.کتاب از لحاظ کیفیت فنی و همینطور بازار فروش بررسی میشود در صورتی که معیارهای مطلوب انتشارات شاملش شد انتشارات بر روی کتاب سرمایه گذاری میکند و به شما حق تالیف میدهد.این پروسه یک هفته کاری طول میکشد.